• شرایط و مقررات

  کارامو متعهد می شود تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت کاربران و ارایه خدمات با کیفیت با حداقل هزینه و استفاده از وسایل نظافتی انجام دهد. تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد کارامو محفوظ خواهد بود و بعد از اتمام سفارش و انجام کار کارامو موظف است ظرف 24 ساعت از طریق واحد پشتیبانی در رابطه با رضایت و نحوه عملکرد نیروی کارامو با کاربر ارتباط برقرار کرده و پیگیری های لازم را به عمل آورد.

 • تعهدات کاربران کارامو

  کاربر متعهد می شود که از نیروهای کارامو برای انجام هرگونه فعالیت غیرقانونی و غیر مجاز و بر خلاف عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله تهیه مشروبات الکلی،مواد مخدر،سلاح وغیره استفاده ننماید. حقوق مادی و معنوی سایت و اپلیکیشن کارامو برای استارتاپ کارامو محفوظ بوده و هرگونه سوء استفاده از آنها پیگرد قانونی دارد. رعایت پوشش مناسب اسلامی و موازین شرعی و اخلاقی در هنگام حضور نیروی های کارامو الزامی می باشد. کارامو در حال حاظر تنها به عنوان یک رابط نرم افزاری بین کاربر و نیرو می باشد و لذا هر خدماتی که کاربر با کارامو انجام می دهد باید به عنوان یک قرارداد مستقل بین کارامو و کاربر در نظر گرفته شود. کاربر متعهد میگردد که در صورت کنسل شدن سفارش تا یک روز قبل به کارامو اطلاع دهد. در صورتی که در روز ارایه خدمت درخواست خود را لغو نماید مشمول 20درصد خسارت از مبلغ سفارش می شود و همچنین در صورتی که نیروی کارامو در محل حاضر شود و درخواست لغو شود مشمول 40درصد خسارت از مبلغ سفارش می شود. کاربر می پذیرد هیچوقت درخواستی به کارامو ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس کارامو را داشته باشد.

 • روش های پرداخت

  روش های پرداخت عبارتند از پرداخت اعتباری داخل برنامه موبایل و وب سایت، پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به نیروی خدماتی. کاربر می پذیرد هزینه سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس و مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.

 • تعهدات نیروهای کارامو

  نیروی کارامو متعهد می شود راس ساعت(به همراه وسایل نظافتی در صورت درخواست و سفارش مشتری) در محل سفارش بوده و تا اتمام کار حضور داشته باشد. نیرو موظف است در هنگام حضور در محل سفارش از استعمال دخانیات خودداری کرده و در تمام طول خدمت رسانی حجاب اسلامی و موازین شرعی و اخلاقی را رعایت کرده و از انجام هرگونه عمل خلاف عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری نماید. نیرو متعهد می شود با پوشش آراسته و برخوردی شایسته در خور کابرها در محل سفارش حضور یابد. نیرو پذیرفته است که در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه اسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد. نیرو متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ارتباطی به کارامو ندارد.

 • هزینه ها و پرداخت

  کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه هایی که به کارامو می پردازد وجود ندارد. کاربر می پذیرد هزینه سرویس قبلا از طرف کارامو مشخص می شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینه سرویس نمی تواند داشته باشد. پرداخت هزینه سرویس از طریق روش هایی که توسط کارامو مشخص می شود می تواند صورت پذیرد.

 • حساب کاربری

  کاربر با ثبت نام در کارامو می پذیرد که قوانین و مقررات کارامو را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر کاربران کارامو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است. برای استفاده از کارامو لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در کارامو بسازد. تنها افرادی که بیش از 18 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می توانند اقدام به ساختن حساب کاربری کارامو کنند. برای استفاده از کارامو کاربر باید نام، نام خانوادگی، و شماره همراه خود را در نرم افزار کارامو ثبت کند. کاربر میپذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به روز در سرویس کارامو ثبت کند. مسئولیت همه فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در کارامو یا سایر خدمات مربوط به کارامو انجام می شود به عهده کاربر است. کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.

 • مسئولیت کارامو

  کارامو با تمام امکانات خود از جمله واحد های خدمات مشتریان 24 ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده خدمات کارامو بین نیرو و کاربران و ایجاد صلح و سازش فی ما بین آنها می کند. کارامو با استفاده از نظارت های خود تلاش می کند سرویس با کیفیت به کاربران، سلامت، زمان ارائه سرویس های کارامو خریداری شود ارائه دهد. کارامو تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارایه شده توسط کاربران محترم می کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همه دستگاه ها یا همه شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و...) نخواهد داد. چنانچه هر یک از کاربران کارامو در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق میتوانند شکایت خود را از طریق واحد های خدمات مشتریان 24 ساعته و صدای مشتریان کارامو مطرح و کارامو پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.